О
Олексій Мушак
26 February 2017, 13:54

Доброго дня, шановні сусіди. В продовження нашого спілкування висилаю Вам опис проектів розвитку. Це питання ми не встигли обговорити на загальних зборах. Тому домовилися почати цю важливу роботу через письмове спілкування. Пророблених проектів досить багато. Буду подавати інформацію порціями.

Перш за все необхідно розпочати фінансування встановлення паркану. Бо нема сенсу про щось мріяти, якщо перший погоджений усіма проект не зроблений. Цього тижня закину цільовий внесок 5 000 грн на кооператив. Те саме рекомендую зробити іншим. Щоб в квітні ми вже змогли все зробити. Дрегон підтвердив готовність профінансувати свою частину. Нотаріально засвідчена згода на будівлю паркану з боку власників землі є.

Тепер перейду до опису тих проектів, які вважаю необхідним зробити в містечку. Вони всі є добровільними з одного боку і розраховані на всю громаду з іншого. Деталізацію вишлю в наступних листах.

1. Дитяча та спортивні площадки.
    Діти мають мати місце для розвитку та проводження часу разом. Цей напрям є максимально пророблений. Вже створена ініціативна група та початковий фонд в розмірі $ 2 000. В квітні буде встановлено батут, стіл для настільного тенісу, баскетбольна аркада, сітка для лазіння дітей. Скоріш за все зробимо баскетбольну напівплощадку. На наступну зиму плануємо зробити локальний каток.

2. Дороги.
    Прораховані кошториси прокладки нормального асфальту в містечку. На квітень-травень плануємо як мінімум зробити якісне покриття на вул. Грушевій. Бюджет Грушева 200-300 тис. грн. Бюджет Абрикосова 200 тис. грн. Кошторис дороги, яке йде вздовж містечка 200 тис. грн.

3. Безпека та відеоспостереження.
    Минулого року було прораховано декілька варіантів відеоспостереження в містечку. Початковий бюджет на 5 зон спостереження порядку 150 тис. грн. З яких 50% це кабелі та їх прокладка, 50% обладнання. Це має стати першим кроком до побудови більш якісної системи захисту містечка.

4. Озеленення та створення ландшафтного стилю містечка.
    Пропрацьовано базову концепцію озеленення для містечка. Як мінімум на вул. Грушевій буде встановлено вазони з квітами, лавочки. Інші вулиці по готовності фінансувати цей проект. Пропонується добре відчистити вулиці та зробити регулярною водяну мийку. На зиму було б ідеально вийти на спільне бачення нічної підсвітки будинків Садка Вишневого.

5. Питання собак.
    В містечку вже більше десяти домашніх улюбленців. І це питання потребує деякого упорядкування. Варто встановити стовпи з пакетами, щипцями для прибирання екскрементів. Також необхідно зробити аналог компостної ями для викидання цього матеріалу. По готовності можна обладнати окрему площадку для вигулу та гри з собаками.

6. Протипожежна безпека містечка.
    Найближче пост пожежників знаходиться в 17 хв їзди від містечка. Це означає що в разі пожежі будинок вже встигне згоріти. Плюс приїжджає машина з цистерною на 5-7 кубів, що недостатньо для повноцінного гасіння. На першому етапі пропонується встановити хоча б 4 протипожежних стенди по одному на кожній вулиці. Ціна 1 стенду з вогнегасником ВП 45 порядку 10 тис. грн. В подальшому необхідно щось зробити з системою водопостачання. Бо наразі необхідного тиску для запуску пожежних гідрантів нема.

Пропрацьовані кошториси та детальний опис проектів буду висилати протягом тижня. Наразі дайте знати хто готовий брати участь в конкретному проекту. Дякую за те, що дочитали до кінця. Хорошого дня.

О
Олексій Мушак
01 March 2017, 12:21

Доброго дня. Продовжую писати про можливі проекти розвитку в нашому містечку. Сьогодні хочу поділитися напрацюваннями щодо дитячої та спортивної площадки.

Дитяча та спортивні площадки

Мета - створення атмосфери дозвілля та розвитку для наших дітей. Перший успішний приклад це купівля батута. Діти в містечку почали між собою спілкуватися та проводити час разом. Придбання іграшкового будинку також пройшло на ура. Мені здається це варто продовжувати.

Цією весною будуть реалізовані наступні речі. Додано стіл для настільного тенісу. Вже придбана та зібрана баскетбольна аркада. Це дозволить додати елемент невеликих змагань між дітьми.

В кінці березня буде встановлено так званий гео дім для того, щоб діти могли по-іншому гратися. Всі вищеописані речі дивиться на фото, що вкладенні в лист.

Наразі створена ініціативна група «Батьки та діти», зібрано початковий фонд в розмірі $2 000. В найближчих планах створення баскетбольної площадки. Сама стійка вже є придбана.

На наступну зиму, однозначно, будемо зробити місцевий каток. Мене бентежить, що зимою діти менше часу проводять на вулиці та не грається разом. Це не правильно. Принаймні ми проводили дитячі зими по-іншому. Нижче також фото такого катку.

В більш далекій перспективі треба викупляти 6-12 соток землі та робити якісну дитячу ігрову площадку. А також спортивний корт, де можна буде грати в футбол, баскетбол, можливо теніс, лазати по гіркам та стріляти з лука.

Вступний внесок $300. При цьому очевидно і однозначно, що участь в проекті добровільна. Разом з тим мені здається створення подібної площадки це мега якісна інвестиція в розвиток наших дітей. Створення в Садку Вишневому дійсно хорошої, сусідської атмосфери. Да і просто жити стане якось цікаве.

А
Андрій Авраменко
01 March 2017, 15:59

Доброго дня, Олексій.
Доброго дня, Шановні сусіди.
Даним листом я підтверджую свою готовність фінансувати всі проекти, що пов’язані з розвитком містечка, а саме запропоновані два з них, на цьому тижні.

• Паркан: початковий внесок 5 000 грн.,
  • Площадку: початковий внесок: 300 USD.

Беручи до уваги той факт, що я не являюсь членом кооперативу, прошу проінформувати мене, з ким я можу контактувати з метою перерахування коштів, та відповідно потім отримувати інформую по їх цільовому використанню.

Заздалегідь вдячний за відповідь.

З побажанням Всім гарного дня.
З повагою,
Андрій Авраменко.

О
Олексій Мушак
02 March 2017, 09:52

Даним листом я підтверджую свою готовність фінансувати всі проекти, що пов’язані з розвитком містечка, а саме запропоновані два з них, на цьому тижні.

Доброго дня, пане Андрію.
Дякую за Ваше прагнення підтримувати проекти. У мене ще багато задумок. Так що готуйтеся :)

Тепер з приводу внесків. $300 можна передати Віктору Кончіцу. Він повернеться наступного тижня. Плюс напишіть свій тел, я додам Вас до відповідної вайбер групи. Звітність буде відкритою в формі онлайн документу, і кожен зможе бачити як приходи так і витрати.

По 5000 грн. Олег Барсуков, як керівник кооперативу, найближчим часом вишле рахунок для перерахування коштів. Те, що Ви наразі не є членом кооперативу, не проблема. По закону кооператив може приймати до 20% загальних коштів від не членів організації. З врахуванням щомісячного платежу в розмірі 2 100 грн, це дозволить приймати кошти від усіх осіб, які по тим чи іншим причинам не є членами кооперативу.

Хорошого дня.
Дякую за Вашу підтримку.